Urban & 4 rasplesali Tuđmanac
Sinoć je u sklopu Dana mladih i obitelji na pozornici u parku dr. Franje Tuđmana nastupio Damir Urban sa svojim bendom Urban&4 i priredio koncert koji se Gorica neće zaboraviti tako lako.
Skoro dva sata svirke, prepoznatljivog glasa i sirove glazbene energije izmamili su pljesak, pjevanje i ples, pogotovo među publikom koja je uz njegove stihove odrastala, sazrijevala i preživjela sve faze od srednje škole do danas.

Na repertoaru su se izmjenjivale novije pjesme i veliki hitovi poput „Mala truba“, „Mjesto za mene“, „Black Tattoo“, „Astronaut“. Svaka je povukla novu emociju publike koja je uzvraćala glasnim pjevanjem.
Interakcija s publikom bila je stvarna, spontana i topla. To nije bio koncert za slikanje, nego za pamćenje, jer Urban nije „odradio“ nastup, već je došao dati dio sebe i publika mu je to vratila.

Tuđmanac je bio pun, glasom, emocijom i ritmom. I jedno je jasno, treba nam više ovakvih urbanih svirki.
Atletičarka Dora Čolig nova je Miss sporta Hrvatske, rukometašica Udarnika Vasilisa Jakubovskaja osvojila titulu Miss fotogeničnosti
„Petrovo v Rakitovcu“ uz besplatnu predstavu za djecu, gulaš od divljači, kviz znanja i tamburaše
Brzina, sekunde, ali bez G-sila: Velikogoričanin Zvonimir Kranjčec slavio na otvaranju sezone Prvenstva Hrvatske u digitalnom moto sportu
Proštenje u Šćitarjevu donosi cjelodnevni program i večernju feštu uz glazbu uživo
Gastro Turopolja među 38 manifestacija koje su dobile potporu Zagrebačke županije
Gorička rukometna mladost osvojila Kataloniju: Nastup na prestižnom turniru, kulturno uzdizanje u Barceloni i kupanac na poznatoj plaži!