Udruga invalida rada organizira besplatno predavanje „Dopunsko zdravstveno osiguranje”
Udruga invalida rada Zagreba u četvrtak 18. rujna u Pučkom otvorenom učilištu Velika Gorica organizira predavanje na temu „Dopunsko zdravstveno osiguranje”. Predavanje počinje u 16:00 sati, a vodit će ga Ivana Unger, mag. iur., savjetnica.
Na predavanju će Ivana Unger objasniti pojam i svrhu dopunskog zdravstvenog osiguranja, kao i tko je sve potencijalni korisnik osiguranja i tko može isto ostvariti na teret državnog proračuna, i tko je pružatelj usluge dopunskog zdravstvenog osiguranja.
-Pozivamo sve zainteresirane građane Velike Gorice i okolice da nam se pridruže na predavanju - poručili su organizatori.
Ulaz je slobodan za sve posjetitelje.
Predavanje je dio projekta "Zdravi i sigurni - šesti elementi". Projekt je to Udruge invalida rada Zagreba, odobren u okviru Javnog poziva za dodjelu financijskih potpora za programe/projekte udruga iz područja socijalno-humanitarne i zdravstvene djelatnosti te braniteljskih udruga od interes za grad Veliku Goricu u 2025.

U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić