Učenici UŠ Franje Lučića 'razvalili' harmoniku na Međunarodnom natjecanju u Sloveniji!
Harmonikaši Umjetničke škole Franje Lučića nastavljaju s osvajanjem nevjerojatnih nagrada!
Stigle su, naime, divne vijesti sa 16. međunarodnog natjecanja za harmoniku "PannoniAccordion" koje se održalo u Murskoj Soboti, Slovenija.
Jan Vana osvojio je 1. nagradu i 1.mjesto u B kategoriji, Ivan Smolković 1. nagradu i 1. mjesto u C kategoriji, Tomislav Stanešić 1. nagradu u C kategoriji, a nastavnik trojici harmonikaša je prof. Igor Jugec.

Dora smolković osvojila je 2. nagradu u A kategoriji, a Josip Orečić 2. nagradu u B kategoriji. Dorina i Josipova nastavnica je prof. Marija Ostrugač Jugec.

Apsolutno pobjednici svojih kategorija Jan i Ivan danas sviraju i na završnom koncertu dodjele nagrada!
-Što drugo reći nego da smo jako ponosni na sve naše učenike i njihove nastavnike! Bravo- poručili su sa zadovoljstvom iz Umjetničke škole Franje Lučića.

Uzbudljiv početak sezone: Gradići preokretom u nastavku dobili Jelačić, Holić zabio u završnici za slavlje Lukavca
Carević: Nisam nikad bio u ovakvoj situaciji, nije lako...
Slikarica iz Velike Mlake Dinka Grlić predstavlja izložbu „Ritam prirode u lirskoj apstrakciji“: „Priroda je uvijek bila inspiracija umjetnicima, a danas ona nestaje“
FOTO Jubilej vatrogastva u Šćitarjevu: DVD proslavio 100. obljetnicu djelovanja
U ponedjeljak bez struje u Kolarevoj, u utorak u Kučama
Ovo ne izgleda dobro...