U župnoj crkvi u Kravarskom održan tradicionalni koncert Tamburaškog orkestra HRT-a
U župnoj crkvi Uzvišenja Svetog Križa u Kravarskom u petak 17. travnja održan je 32. tradicionalni koncert Tamburaškog orkestra Hrvatske radiotelevizije u čast hrvatskim braniteljima.

Ovaj svečani i emotivni koncert još je jednom potvrdio važnost očuvanja hrvatske glazbene baštine te odavanja počasti onima koji su dali nemjerljiv doprinos Domovini.
Ovogodišnji koncert bio je posebno posvećen Ivanu Potočniku, začetniku i dugogodišnjem organizatoru ovih koncerata, čiji je doprinos ovom događaju ostavio trajni trag.

Na koncertu su nastupili:
Josipa Gvozdanić, Zvonko Kompes, Ljubo Vuković, Iva Ajduković, Bojan Jambrošić, Tihana Zubek, Stjepan Vlahovac, Marijan Lučan, Ansambl Jane, Župni zbor Uzvišenja Sv. Križa Kravarsko, Antun Stašić -violina, Selma Dizdarević – violina, Ivan Nestić – kontrabas, Marko Požgaj – oboa.

-Zahvaljujemo Tamburaškom orkestru HRT-a na vrhunskom glazbenom doživljaju, svim izvođačima na prekrasnim izvedbama, kao i publici koja je svojim dolaskom uveličala ovaj događaj - poručili su iz Općine Kravarsko.
(Foto: Općina Kravarsko)
Galerija slika
Patrik Lončar, Matej Turković i Lejla Lea Kajfeš zaslužili bronce na jakom G1/E1 BiH Openu u Sarajevu: Svi su pokazali iznimnu borbenost i želju!
TKD Velika Gorica među najboljima u Europi: Fantastična Lejla Lea Kajfeš brončana na kontinentalnom klupskom prvenstvu, Paula Kučiš i Matej Turković sjajni peti!
Svojevremeno najmlađi debitant u povijesti Rijeke stigao u Goricu
Josip Šalković iz Velike Gorice razvio Prijevozko, aplikaciju koja prati ZET i HŽ na jednom mjestu
Branitelji 153. brigade obišli ratni put na području Orašja i odali počast poginulima
Dopustite javnosti da upozna vašu umjetničku crtu: Izložite radove u Područnoj knjižnici Galženica