U subotu Dan jednakih mogućnosti
U našem gradu sutra od 9 do 12 sati održat će se dan jednakih mogućnosti kojim Sportski savez osoba s invaliditetom Zagrebačke županije i Športsko društvo osoba s tjelesnim invaliditetom Uspon iz Velike Gorice promovira sport osoba s invaliditetom.
Događanje se održava na platou ispred Pučkog otvorenog učilišta Velika Gorica od 9 do 12 sati.
-Na Danu jednakih mogućnosti nastupit će ženske reprezentacije u sjedećoj odbojci Hrvatske i Slovenije u sklopu priprema za Europsko prvenstvo u Poreču, STKOI Uspon, JKOSI Fuji, Akosi Uspon, STKOI Sinergija iz Samobora, BKOSI „Marijan Dobrinčić“ i „Željko Klepač“ iz Zagreba, KKOSI Hiron te športska društva osoba s tjelesnim invaliditetom Uspon i Grada Karlovca-poručio je Darko Matić iz Sportskog saveza osoba s invaliditetom Zagrebačke županije.
Lukavec u znaku starinskih igara: Više od 120 klinaca pokazalo da je lopta još uvijek zakon
Nedjeljni derbi Poleta i Lomnice u Buševcu, Lukavec i Jelačić pred svojim navijačima, Gradići u Bedenici igraju utakmicu istine
Hat-trick Božidara Karamatića u devetom proljetnom slavlju Meštrice, Posavec u nedjelju može potvrditi naslov prvaka
[VIDEO] Budimir opet zabio: Osasuna ispustila dva pogotka prednosti kod 'davljenika' i napravila krivi korak u borbi za Europu
Podrška roditeljima: Besplatna radionica o dojenju i trudnički tečaj
Dio grada bez vode u ponedjeljak i utorak