TUR-ovci u Zagrebu pomažu u podizanju šatorskog naselja
22.03.2020. / Juraj Odrčić
Nakon što su prije nekoliko dana članovi Turopoljske udruge skauta "TUR" s pripadnicima Državne intervencijske postrojbe Civilne zaštite i drugim volonterima opremali zagrebačku dvoranu Arena s krevetima za prihvat oboljelih od korona virusa, za što je na toj lokaciji postavljeno 300 kreveta, jutros su ponovno na zadatku u Zagrebu.
Volonteri s državnim službama, a s njima i veći broj TUR-ovaca, jutros su zbog potresa krenuli u podizanje šatorskog naselja na Trgu Franje Tuđmana.
Svi ovi volonteri napustili su sigurnost svojih domova i obitelji kako bi još jednom pokazali veliko srce. Svaka im čast!
foto: FB/Mario Dilberović
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Bikovi se barem malo revanširali Češkićevom Đakovu: Bili smo karakterno bolji, čvršći, odgovorniji i precizniji
Trogir 'ohlađen' na 'minus deset', Gorica i dalje ispred Nexea
HEP početkom idućeg tjedna najavio radove u Šiljakovini, Donjoj Lomnici i Čičkoj Poljani
Carević: Ovakvu utakmicu jednostavno moraš pobijediti!
Velikogorički odgojitelji na NTC seminaru dr. Ranka Rajovića: „Kretanje i igra ključni su za razvoj dječjeg mozga“
Hajduk rano zabio, Mraclin ipak ostao bez pobjede kod Stupnika