Sjećanje na ratni put Prve velikogoričke topničke bojne
Prva velikogorička topnička bojna u petak, 23. veljače, obilježava godišnjicu osnivanja.
Svečano obilježavanje počet će u 17 sati kod spomen obilježja na Gradskom groblju polaganjem vijenaca, a potom u 18 sati slijedi okupljanje pripadnika 1.Velikogoričke topničke bojne i gostiju u lovačkom domu Kušanec.
Na obljetnici će se svojih ratnih dana prisjetiti sami pripadnici Bojne, a uz prvog zapovjednika Stjepana Dianeževića obljetnici će prisustvovati i ministar branitelja Tomo Medved te gradonačelnici Dražen Barišić i Milan Bandić.
Nakon službenog djela slijedi prikaz kratkog filma o 1. Velikogoričkoj topničkoj bojni te druženje uz prigodni domjenak.
Velikogorička topnička bojna sa 102 vojnika, časnika i dočasnika krajem 1992. godine potpisivanjem primirja postala je dio taktičke grupe velikogoričke 153. brigade HV-a .
Produljen rok za predaju zahtjeva za uskrsnicu
Tko je najuzornija seoska žena? Otvorene prijave za kandidatkinje
Radovi završili, semafor još ne radi, a stupići se uopće neće postaviti! Evo odgovora Hrvatskih cesta
FOTO Od danas se u gradu vozimo i električnim autobusima: Manje buke i manje zagađenja za Veliku Goricu!
Krenuo novi izbor za najboljeg mladog poljoprivrednika, prijavite se!
Gorička policija kontrolirala pojas, mobitel i dječje sjedalice, utvrđeno 11 prometnih prekršaja