Sjajan odaziv Goričana na akciju dobrovoljnog darivanja krvi!
27.11.2025. / Maja Peranić
Crveni križ Velika Gorica i u studenom je organizirao redovitu akciju dobrovoljnog darivanja krvi. Organizatori su vrlo zadovoljni akcijom te su se pohvalili s velikim brojem novih doza krvi koje su prikupili.

U tri dana u Cvjetnom je naselju, u prostorijama Crvenog križa, prikupljeno 327 doza. Bez obzira na hladne dane, kišu koja je u utorak padala cijeli dan, darivatelji su se odazvali u velikom broju! Vremenske prilike ili neprilike ne predstavljaju im nikakav problem kad treba pomoći drugima. Bravo!
- Ponosni smo na veliko srce naših sugrađana i hvala im od srca – poručili su iz Crvenog križa Velika Gorica.
(Foto: Crveni križ Velilka Gorica)
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Maloljetnik teško ozlijeđen nakon pada s bicikla u Zagrebačkoj
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
Petrovo u Šiljakovini donosi dan ispunjen tradicijom, sportom i glazbom
Breška liga nastavlja se u Markuševcu: Dubranec i Donji Hruševec u derbiju trećeg kola
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!