Preko 20 000 artikala u novoj trgovini u centru grada
Nakon uspješnog početka poslovanja u zagrebačkoj Dubravi, Dona centar svoja vrata u ponedjeljak otvara i u Velikoj Gorici.
Na jednom mjestu Velikogoričani će tako moći pronaći preko 20 000 artikala iz bogatog asortimana koji uz odjeću i obuću čine donje rublje, modni dodaci, torbe, školski pribor, igračke, nakit i kućne potrepštine. Riječ je o trgovini koja se nalazi u Sajmišnoj ulici 13, u prostorijama pokraj McDONALD'S restorana.

Po vrlo pristupačnim i povoljnim cijenama u Dona centru ćete moći nabaviti kvalitetne proizvode, a pruža vam se velik izbor pogotovo kada je riječ o odjeći i obući za bilo koju prigodu.

Očekuju vas također mjesečni popusti i akcijske cijene koje počinju već prvog dana. Tako će od 21. kolovoza do 15. rujna sva ljetna kolekcija biti snižena 50% dok ćete ostale proizvode moći kupiti po 10% nižim cijenama.

Dona centar bit će otvoren svakim radnim danom i subotom od 8 do 21 sat te u nedjelju od 9 do 16 sati. Na njegovim vratima vas čeka ljubazno osoblje koje će vam pomoći u vašem šopingu iz snova.
Galerija slika
Lukavec u znaku starinskih igara: Više od 120 klinaca pokazalo da je lopta još uvijek zakon
Nedjeljni derbi Poleta i Lomnice u Buševcu, Lukavec i Jelačić pred svojim navijačima, Gradići u Bedenici igraju utakmicu istine
Hat-trick Božidara Karamatića u devetom proljetnom slavlju Meštrice, Posavec u nedjelju može potvrditi naslov prvaka
[VIDEO] Budimir opet zabio: Osasuna ispustila dva pogotka prednosti kod 'davljenika' i napravila krivi korak u borbi za Europu
Podrška roditeljima: Besplatna radionica o dojenju i trudnički tečaj
Dio grada bez vode u ponedjeljak i utorak