Pola godine bez Petra: U nedjelju I. Memorijalni turnir za prerano stradalog mladića iz Okuja
19.08.2022. / Petar Brnada
Prošlo je već šest mjeseci od tragične pogibije Petra Bartolića, mladog dečka iz Okuja i člana Nogometnog kluba Mraclin kojeg njegovi prijatelji i suigrači nikada neće zaboraviti.
U Petrovu čast tako Sportsko društvo Okuje organizira I. Memorijalni malonogometni turnir „Petar Bartolić“ koji će se održati na igralištu u Okuju ove nedjelje, 21. kolovoza, s početkom u 10:00 sati.
Iz Mraclina otkrivaju kako Okujci najavljuju pregršt hladnog pića, dobre hrane i druženje uz bend Prava stvar, a po simboličnim cijenama moći će se nabaviti i posebne majice turnira.

-Dođite ove nedjelje u Okuje, podržimo naše susjede i odajmo još jednom počast Petru Bartoliću- poručili su iz Mraclina.
Foto: Mraclin.hr, Malonogometna liga Turopolja i Posavine
Zadnje objavljeno
Budimir je spreman za Engleze: Radio sam odlično zadnjih dana!
Gradići proslavili Dan mjesta: Prioritet uređenje društvenog doma
Nastavlja se suzbijanje komaraca na goričkom području: Evo rasporeda i lokacija
Radovi na cjevovodu: U utorak bez vode više ulica
Folklorna baština na pozornici Novog Čiča: Održana 21. međunarodna smotra povodom Ivanja
Otvorena javna rasprava o izmjenama Prostornog plana Velike Gorice: Imate priliku dati mišljenje o budućem izgledu grada