OSS Buševec i ovog vikenda pobrao nagrade na folklornim susretima
Odlične vijesti stižu iz svijeta folklora. Buševčani su i ovog vikenda briljirali na svojim nastupima i osvojili nagrade – Gran Prix za tamburašku grupu, dok se najmlađa folklorna grupa plasirala na državni susret.
Na 30. Susretu hrvatskih tamburaških orkestara i sastava održanom u Dugom Selu tamburaška A grupa Ogranka Seljačke sloge Buševec u kategoriji Folklornih sastava s 95 osvojenih bodova osvojila je prvo mjesto - Grand prix festivala i na poklon dobili bisernicu. Njihov voditelje je Zorana Jakunića.

Uspješni su proteklog vikenda bili i najmlađi članovi folklorne grupe OSS Buševec. Na smotri folklora među 10 dječjih ansambala s područja naše županije izborili su plasman na državni susret. Uz njih na državno su se plasirale i dječje skupine iz Vrbovca i Samobora.

Bravo za sve!
foto: OSS Buševec
Galerija slika
Ačkar ugostio Vatrene u budućem domu hrvatskog nogometa: Poželio im sreću na Svjetskom prvenstvu
Pinkyjevac Damjan Radmanić zlatni u Mađarskoj na jakom međunarodnom judo turniru za mlade nade
Županijske igre HVIDRA-e okupile oko 200 sudionika u Velikoj Gorici
Turopoljske mažoretkinje proslavile 30 godina uz rekordnu smotru
Veliki susjedski derbi Lukavca i Lomnice za kraj sezone, Klas u Mičevcu čeka Gradiće
Fešta u Leknenom: Posavec slavi titulu prvaka