Ne VGtiraj, eko reagiraj: Sutra saznajte kako je to biti biolog na jedan dan!
03.06.2022. / Klara Kosić
VG FEST i ove godine surađuje s majkom prirodom. U subotu 4. lipnja čekaju vas razne kreativne eko radionice za djecu i odrasle na kojima možete saznati kako izraditi kućni komposter, kako nastaje plastika, kako reciklirati predmete koji nas svakodnevno okružuju i kako sami napraviti biljne terarije.

Također ćete moći zaroniti u čaroban svijet paličnjaka, leptira, kornjaša i biljaka te saznati kako je to biti biolog na jedan dan.
Radionice se održavaju u suradnji s udrugama: Udruga za promicanje biologije i srodnih znanosti – Bioteka, Turopoljska udruga skauta „Tur”, Udruga studenata biologije – BIUS, Kompost i kontekst/Compost & Context, Zmag/Reciklirano imanje i Tropika Green Boutique.
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Slikarica iz Velike Mlake Dinka Grlić predstavlja izložbu „Ritam prirode u lirskoj apstrakciji“: „Priroda je uvijek bila inspiracija umjetnicima, a danas ona nestaje“
FOTO Jubilej vatrogastva u Šćitarjevu: DVD proslavio 100. obljetnicu djelovanja
U ponedjeljak bez struje u Kolarevoj, u utorak u Kučama
Ovo ne izgleda dobro...
Svečano otvorene Mediteranske igre u Italiji: Jelena Buchberger i Nina Vuković predstavljaju Hrvatsku i sanjaju medalju!
Derbi Gradića i Jelačića na otvaranju nove niželigaške sezone: Čak devet naših klubova u Premier ligi NSZŽ, u nedjelju Klas stiže u Buševec