
Najbolji domaći proizvodi birat će se na tradicionalnoj Posavskoj kobasijadi u Veleševcu
16.03.2025. / Mirjam Petretić Coha
Posavska kobasijada u Veleševcu već je postala tradicija.
U subotu 22. ožujka u Društvenom domu i u organizaciji istoimenog KUD-a već 15. put birat će se najbolji domaći proizvodi – kobasice, špek, salame, šunke, gibanice, rakije te crno i bijelo vino.
Ocjenjivačka komisija imat će zadatak izabrati najbolje, a uzorci se zaprimaju od 13:00 do 15:00 sati.
Osim laskave titule najboljih u spravljanju domaćih proizvoda, oni najbolji dobit će i nagradu u obliku poklon bona u Agroturopolju.
Za posjetitelje je osiguran bažul s kobasi, a za dobru zabavu bit će zaslužni KUD-ovi te Duo TI i JA.
Zadnje objavljeno

Za Barta na Humanitarki skupljeno gotovo 12 tisuća eura: Ovakve stvari možemo postići samo zajedništvom kakvo je bilo na Betoncu

Drnek, Kuče i Okuje predvode Turopoljsko-posavsku ligu

Bogatstvo turopoljske baštine na kazališnim daskama: "Klinček Turopoljski" simbole našeg kraja približio najmlađima

Barbarice za kraj sezone priredile plesnu reviju, podijeljene diplome: Ema Borojević najaktivnija mažoretkinja

U Velikoj Gorici otvoren Gastroprojekt showroom - mjesto gdje se ideje i snovi susreću s vrhunskom tehnologijom

Kurilovec dobio Gradiće na startu MNL VG Sjever: Na Tijelovo se igra u Obrezini, domaćin je Ščitarjevo
