Melita Zajec u Goricu donosi izložbu slika koje izražavaju njena sanjarenja o prirodi, životinjama i putovanjima
U izložbeni prostor POUVG-a stiže nova zanimljiva izložba naslova „Daydreams“ umjetnice Melite Zajec koju će ovog petka otvoriti magistar Ante Živković Fošar.
Melita Zajec rođena je u Zagrebu 15. 4. 1976. gdje je završila školu za Primijenjenu umjetnost i dizajn, smjer scenografija. Slikanjem se bavi od djetinjstva. Isprobava stilove i tehnike slikarstva i kiparstva.
Od devedesetih godina pa sve do danas Melita radi kao scenografski dizajner i dekorater interijera, izloga, scena, sajmova. Sudionik je brojnih evenata, izlaže grupno i samostalno. Mnogi njeni radovi, skulpture i slike, nalaze se u privatnim kolekcijama Hrvatske, SAD-a, Velike Britanije i Njemačke. Živi i radi u Zagrebu.
Slike za ovu izložbu nastale su u periodu 2020. - 2021. Dekorativne, intuitivne, izražavaju sanjarenja umjetnice o prirodi, životinjama i putovanjima.
Izložba se otvara 7. svibnja, a razgledati ju možete sve do 21. svibnja.
MNL VG Sjever ove subote u Mičevcu: Petrovina i Pleso u međusobnom okršaju, Kurilovec u najboljoj poziciji tri kola prije kraja
Kravarsko dočekuje Brešku ligu: Donji Hruševec odmara, Lučelnica igra derbi protiv Strezojeva
U Dubrancu pripreme za Dan mjesta i proštenje: Pridružite se i pješačkom hodočašću iz Velike Gorice do srca Vukomeričkih gorica
Velikogorički studio ARTKVART kreativno osvojio Lošinj: Završen trodnevni ljetni Art kamp u Ćunskom
Zagrebačka županija proslavila svoj dan: Rekordna ulaganja u promet, obrazovanje i razvoj
Povelje Zagrebačke županije u rukama Velikogoričana: „Ovo nam je vjetar u leđa, ali i obaveza za još više rada i djelovanja“