"Ljubav u veljači": Književni susret sa Samirom Elezovićem u Područnoj knjižnici Galženica
U utorak, 17. veljače, u Područnoj knjižnici Galženica održat će se književna večer na kojoj će gostovati Samir Elezović.
Samir Elezović profesor je povijesti te živi i radi u Beču. Poznat je kao važan kulturni djelatnik, jedan od osnivača i voditelja književne udruge pisaca »Riječi sa Une« iz Bihaća. Izuzetno je svestrana osoba, član nekoliko književnih udruga u Bosni i Hercegovini te u Hrvatskoj. Prepoznat je u književnim krugovima kao pisac proze, osobito kratkih priča, a prije svega pjesnik.
Osim književnim radom bavi se i sportom. Odbojkaški je sudac te voditelj jednog odbojkaškog kluba.
Na susretu pod nazivom "Ljubav u veljači", koji će se održati u Područnoj knjižnici Galženica, o njegovim književnim djelima će govoriti Nevenka Lang, promotorica i moderatorica.
Glazbeni gost je Vjeran Simeoni na gitari.
-Dođite na nezaboravno druženje s knjigom, poezijom i prozom te performansom našeg divnog gosta - pozivaju organizatori.
Program počinje u 18 sati.
U utorak nova sjednica Gradskog vijeća: Na dnevnom redu izvješće o izvršenju proračuna
Donacijom KTC-a ozelenjeno dvorište DV Lojtrica, sredstva dodijeljena i Udruzi "Sunčica-Velika Gorica"
Glasujte za Kaufland školu voća i povrća! Natječe se pet ustanova iz Velike Gorice
Stjepan Kučiš uoči dolaska Osijeka: Motivirani smo, želimo zaključiti zadnju domaću utakmicu pobjedom
U nedjelju Proljetni buvljak u Kučama: Druženje, razmjena i pronalazak skrivenih dragulja po povoljnim cijenama
Američki studenti postali svatovi u Novom Čiču: U Etno naselju upoznali običaje naših krajeva