FOTO: Ljeto zamirisalo u hladovini Alapićevih krošnji
06.08.2017. / Juraj Odrčić
U hladovini krošnja drveća oko kurije Alapić ove je vruće subote održano događanje „Vidim, čujem i mirišem ljeto“ u organizaciji udruge „Vukovina u srcu“.
Vukovinčani su naumili vruće ljeto upotpuniti zajedničkim druženjem, a fotografije najbolje pokazuju da su unatoč temperaturama i godišnjim odmorima ispunili svoj cilj. Idiličan okoliš slavne kurije bana Gašpara Alapića upotpunjen djelima kipara Mladena Miikulina oživjeli su pričama, filmovima, radionicama, ali i pecilkima i laganom ljetnom hranom.
Stoga i ne čudi velik odaziv mještana koji kroz svoju tek godinu dana staru udrugu su već organzirali niz događanja, a svakako je želja da i sljedeće godine ljeto doživi u ovom obliku.
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Lukavec u znaku starinskih igara: Više od 120 klinaca pokazalo da je lopta još uvijek zakon
Nedjeljni derbi Poleta i Lomnice u Buševcu, Lukavec i Jelačić pred svojim navijačima, Gradići u Bedenici igraju utakmicu istine
Hat-trick Božidara Karamatića u devetom proljetnom slavlju Meštrice, Posavec u nedjelju može potvrditi naslov prvaka
[VIDEO] Budimir opet zabio: Osasuna ispustila dva pogotka prednosti kod 'davljenika' i napravila krivi korak u borbi za Europu
Podrška roditeljima: Besplatna radionica o dojenju i trudnički tečaj
Dio grada bez vode u ponedjeljak i utorak