Ljetna avantura Cimbe i Zverka bliži se svome kraju: Nakon 763 kilometra i sedam dana biciklima stigli u Dubrovnik
Naši sugrađani koji su prošlu subotu biciklima krenuli put Dubrovnika sretno su stigli na svoju destinaciju. Cimbo i Zverko prešli 763 kilometra u sedam dana, a na svom putovanju susreli su i druge entuzijaste.

- Negdje kod Posedarja susreli smo Hadriena. Rekao je da je iz Francuske i da ide prema Šibeniku. U razgovoru smo doznali kako je krenuo u Grčku i da je u tome trenutku bio već 16 dana na putu – rekao nam je Cimbo.
Za razliku od naših dečki, mladi Francuz doma se namjerava vratiti biciklom. No, nije on bio jedini entuzijast na kojeg si naišli. U Splitu su sreli Marina, koji je u tom trenutku bio na putu 41. dan. On je odlučio obići cijelu Hrvatsku vozeći se uz njezinu kopnenu granicu, a na svoje putovanje krenuo je iz Iloka.

Nakon zadnje dionice Cimbo i Zverko odlučili su utažiti glad i povratiti izgubljenu energiju u obližnjem restoranu.
Ovo ne izgleda dobro...
Svečano otvorene Mediteranske igre u Italiji: Jelena Buchberger i Nina Vuković predstavljaju Hrvatsku i sanjaju medalju!
Derbi Gradića i Jelačića na otvaranju nove niželigaške sezone: Čak devet naših klubova u Premier ligi NSZŽ, u nedjelju Klas stiže u Buševec
Ovako izgleda život iza kulisa Formula Student Alpe Adria
Izgrađen je Selečki most, čeka se uporabna dozvola
Učini dobro djelo, daruj krv: U Velikoj Gorici nova prilika od ponedjeljka!