Kurilovčani obilježili svoj dan uz sjećanje na svoje bližnje, prijatelje i susjede
Molitvom, stihovima i polaganjem vijenaca građani Kurilovca obilježili su dan svoje Gradske četvrti.
Uz mjesne i udruge proistekle iz Domovinskog rata bili su tu i predstavnici gradske vlasti, ove gradske četvrti te članovi obitelji poginulih branitelja iz Kurilovca.
U obilježavanju je interpretacijom domoljubnih stihova sudjelovao Adam Končić, pjesmom "Zlatne godine", a svetu misu predvodio je župnik Norbert Ivan Koprivec.
-Danas obilježavamo Dan Gradske četvrti, ali to nije proslava, niti tako nešto već komemoracija i zahvala tim dečkima. Evo tu na spomeniku sve piše, njih je 15 poginulo i dok smo tu okupljat ćemo se u sjećanju na njih- rekao je predsjednik Vijeća Gradske četvrti Kurilovec Ivan Novosel i zahvalio se svim političkim strankama koje sudjeluju u Vijeću GČ Kurilovec kao i svim udrugama koje tamo djeluju.
Galerija slika
Lukavec u znaku starinskih igara: Više od 120 klinaca pokazalo da je lopta još uvijek zakon
Nedjeljni derbi Poleta i Lomnice u Buševcu, Lukavec i Jelačić pred svojim navijačima, Gradići u Bedenici igraju utakmicu istine
Hat-trick Božidara Karamatića u devetom proljetnom slavlju Meštrice, Posavec u nedjelju može potvrditi naslov prvaka
[VIDEO] Budimir opet zabio: Osasuna ispustila dva pogotka prednosti kod 'davljenika' i napravila krivi korak u borbi za Europu
Podrška roditeljima: Besplatna radionica o dojenju i trudnički tečaj
Dio grada bez vode u ponedjeljak i utorak