„Krtice“ teatra Kerekesh večeras u Atriju
U Atriju u Šetalištu F. Lučića večeras imate priliku pogledati izrazito zanimljivu i duhovitu predstavu Teatra Kerekesh pod nazivom Krtice.
-Na nogometnom terenu u NK Žbunju s krticama se bori domar Stjepan Radički. Osim što isproba sve moguće metode koje su ikad ikome pale na pamet kako bi otjerao krtice, na teren mu dolaze pomoći i odmoći razni prijatelji i neprijatelji, među kojima su i Žarko Potočnjak, bivši ministar Linić, Siniša Popović, Massimo, policajac iz Mača i mnogi drugi- poručuju iz POUVG-a.
Režiju potpisuje Ljubomir Kerekeš, dok mladi Jan Kerekeš na maksimalno duhovit način tumači više od 15 likova u predstavi.
Predstava je na rasporedu u 21 sat, a ulaz je u sklopu Goričkih večeri besplatan.
U Atriju će se danas prikazati i predstava Dječjeg kazališta Smješko pod nazivom „Ninin svijet mjehurića“ koja započinje u 17 sati.
Katja Braica i hrvatske juniorke viceprvakinje Balkana: Izuzetno smo ponosni što imamo toliko puno reprezentativaca!
Izložba posvećena Vukovaru u izlogu Područne knjižnice Galženica
Plesači iz Megablasta ponovno među najboljima na svijetu
Novi uspjesi goričkih trubača, Stefan i Dušan nastupili u finalu „Dugoselskog Nocturna”
„Priča o Domovinskom ratu“: Djeca hrvatskih branitelja organiziraju kulturno-edukativni program u Donjoj Lomnici
Startaj Hrvatska predstavlja čokoladno carstvo goričke obitelji Marković