Koje biljke rastu isključivo u proljeće i kako priroda utječe na naše zdravlje saznajte na predavanju Arijane Brnad
22.03.2025. / Mirjam Petretić Coha
U sklopu programa Četrti četrtek 27. ožujka u 18 sati u Središnjem odjelu Gradske knjižnice Velika Gorica održat će se predavanje „Proljetno bogatstvo prirode”.
Predavanje će održati naša sugrađanka Arijana Brnad, strastvena zaljubljenica u samoniklo bilje, gljive i prirodu.
Na predavanju će iznijeti svoje znanje i iskustvo o biljkama koje rastu isključivo u proljeće, gljivama koje se mogu naći u proljeće, kao i nekim namirnicama koje se najbolje mogu iskoristiti u proljeće.
-Pozivamo vas da nam se pridružite kako bi naučili nešto više o prirodi u proljeće, kao i o utjecaju prirode na zdravlje čovjeka-poručili su iz Gradske knjižnice.

Zadnje objavljeno
Počinje ljetno radno vrijeme Policijske postaje Velika Gorica
Počinje tjedan radionica u Kučama: Prijavite djecu na kuhanje, STEM i likovnu radionicu
Galović s nova dva komada odveo Donji Hruševec do pobjede nad 'njegovim' Dubrancem: U nedjelju Breška liga stiže na Petrovo u Šiljakovini
34 godine i 336 dana!
Fenomenalna Nina Vuković na Hanžeku srušila osobni rekord: U Grčkoj osvojila titulu prvakinje Balkana, u Zagrebu se približila magičnoj granici od dvije minute
Maloljetnik teško ozlijeđen nakon pada s bicikla u Zagrebačkoj