Knjige pod borom? Pronađite ih na Božićnom sajmu knjiga
16.12.2017. / Ivana Ćurić
Savršen poklon pod bor za vaše najdraže svakako može biti i dobra knjiga, a po posebnim cijenama velik broj knjiga za djecu i odrasle možete pronaći u Pučkom otvorenom učilištu.
Od 1980. godine u Biblioteci Albatros Pučkog otvorenog učilišta objavljeno je skoro 200 knjiga, što je respektabilan broj. Knjige su u najvećoj mjeri posvećene zavičajnim velikogoričkim temama. Raznovrsne su: monografije, romani, poezija, knjige za djecu, publicistika, znanstvene knjige... Na tradicionalnom Božićnom sajmu knjige se mogu kupiti po nevjerojatno velikim popustima. Nemojte propustiti priliku!
I ne zaboravite da je knjiga uvijek lijep i trajan poklon dragoj osobi, posebice u ovo vrijeme darivanja.
Zadnje objavljeno
Gorička policija kontrolirala pojas, mobitel i dječje sjedalice, utvrđeno 11 prometnih prekršaja
Petra Prlić brončana na juniorskom prvenstvu Hrvatske, Matej Turković zlatni na turniru u Kninu, dobar plasman Lane Gavrilov na jakom seniorskom turniru u Ljubljani
Stiže semafor na raskrižje Miošićeve i Vukomeričke!
Spektakl u našem gradu: Protiv Dinama za finale Kupa
Grad poziva udruge koje se bave zaštitom okoliša i prirode da prijave svoje projekte! Na raspolaganju im gotovo 20 000 eura
„Gorica se kreće” - pridružite se akciji za zdrav način života i pomoć parasportskim klubovima