Ivana Mlinar i SDP čestitali Dan očeva
Gradska organizacija SDP-a Velika Gorica i njezina predsjednica i kandidatkinja za gradonačelnicu Ivana Mlinar odali su priznanje svim očevima i onima koji to biološki nisu, ali u stvarnom životu itekako jesu, jer svojom ljubavlju i podrškom suoblikujue živote svoje djece i obitelji.
-Ovaj dan je prilika da se prisjetimo važnosti očinske uloge i zahvalimo na svemu dobrom što čine za nas i društvo u cjelini. Pozivamo sve da ovaj dan provedu u društvu svojih očeva, da im izraze zahvalnost i ljubav te da se prisjete svih dragocjenih trenutaka koje su proveli zajedno. Svaki naš tata nosi jedinstvenu priču i iskustvo koje doprinosi oblikovanju budućnosti. Sretan Dan očeva svim tatama i hvala vam što ste zauvijek naši junaci! - izjavila je Ivana Mlinar.
Galerija slika
Red Danice hrvatske za velikogoričke darivatelje krvi
U Mraclinu predavanje vukovarske spisateljice Tanje Belobrajdić i predstavljanje knjige “Nisu zaboravljeni – Grad heroja”
Noćas spavamo duže: Počinje zimsko računanje vremena
Članovi KUD-a Nova Zora obišli grob Vojka Miklaušića, večeras kulturni program povodom "Vojkovih dana" u Donjoj Lomnici
Kravarsko: Uređuje se okoliš objekta uz sportski teren u Gornjem Hruševcu
Počela prigodna prodaja aranžmana za blagdan Svih svetih: Najljepše cvijeće naći ćete kod domaćih proizvođača, uzgojeno ljubavlju i trudom!