Ivana Mlinar i dalje na čelu GO SDP-a Velika Gorica, Jelušić i Barišić potpredsjednici
Proteklih dana Gradska organizacija SDP-a Velika Gorica održala je unutarstranačke izbore, koji se održavaju u svim lokalnim organizacijama po Hrvatskoj tijekom travnja ove godine.
Konstituirajućom sjednicom Gradskog odbora i izborom tajnika 22. travnja dovršen je izborni proces u Velikoj Gorici.
Na izbornoj Konvenciji SDP-a Velika Gorica održanoj 15. travnja izabrano je rukovodstvo za idući mandat od četiri godine. Za predsjednicu jednoglasno je izabrana Ivana Mlinar, a za potpredsjednike Ivo Jelušić i Sanja Barišić.
Za članove Gradskog odbora izabrani su: Marinko Popović, Ivanka Pantović, Berislav Župetić, Krešimir Šafranko, Ivan Oškera, Anamaria Ričko, Sanja Jurković Draganić, Mirna Smajić Mlađenović, Ivančica Kovaček, Dorijan Barišić i Petra Pajtak, dok je Branimir Mikšić jednoglasno izabran za tajnika organizacije.
Veliku Goricu u Županijskom odboru Zagrebačke županije predstavljat će izabrani članovi: Ivana Mlinar, Branimir Mikšić, Ivan Oškera i Anamaria Ričko.
Ivana Mlinar nastavlja svoj mandat predsjednice Gradske organizacije SDP-a Velika Gorica te je u ime novog vodstva poručila:
-Gradska organizacija ustrajno nastavlja svoj put najproaktivnije političke organizacije. Klub gradskih vijećnika SDP-a ističe se kao najaktivniji u Gradskom vijeću, s najviše vijećničkih pitanja, rasprava i konkretnih prijedloga usmjerenih ka poboljšanju kvalitete života, povećanju transparentnosti i otvorenosti rada gradske uprave. Isto se može reći i za gradske četvrti i mjesne odbore, gdje naši pouzdani i angažirani vijećnici reagiraju na svaku nepravilnost i nastoje osigurati napredak i boljitak u svim segmentima života svojih lokalnih zajednica.
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"
Patrik Lončar, Matej Turković i Lejla Lea Kajfeš zaslužili bronce na jakom G1/E1 BiH Openu u Sarajevu: Svi su pokazali iznimnu borbenost i želju!
TKD Velika Gorica među najboljima u Europi: Fantastična Lejla Lea Kajfeš brončana na kontinentalnom klupskom prvenstvu, Paula Kučiš i Matej Turković sjajni peti!