Novosti Sport Događanja

I trubačima Umjetničke škole prve i druge nagrade na natjecanju u Novom Marofu

15.02.2026. / Maja Peranić

Međunarodno natjecanje "Mladi Padovec" održano u Novom Marofu proteklog tjedna bilo je uspješno za brojne velikogoričke mlade glazbenike koji se školuju u Umjetničkoj školi Franje Lučića. Uz učenike klavira, flaute, roga, za kraj stižu odlični rezultati mladih trubača iz klase profesora Tomislava Špoljara.

U I. kategoriji Ivan Jukić osvojio je I. nagradu (93 boda). U II. kategoriji Vilim Lopuh osvojio je također, I. nagradu (94 boda). a Petar Stašić II. nagradu (88,5 bodova). I u III. kategoriji uspješni su bili Marin Ćaćić koji je s 99 bodova osvojio I. nagradu, a Jakša Hum s 87 bodova II. nagradu.

Nastavniku Špoljaru i učenicima čestitke su uputili iz škole istaknuvši ponos na njihove rezultate.

-Čitav niz nagrada na ovogodišnjem izdanju natjecanja svih naših učenika još je jednom pronio dobar glas o našoj Školi, a sve nas učinio itekako ponosnima - istaknuli su iz UŠ Franje Lučića.


foto: UŠ Franje Lučića.

Galerija slika

I trubačima Umjetničke škole prve i druge nagrade na natjecanju u Novom Marofu I trubačima Umjetničke škole prve i druge nagrade na natjecanju u Novom Marofu I trubačima Umjetničke škole prve i druge nagrade na natjecanju u Novom Marofu

Podijeli