Humoristična predstava “Bankrot” Alexa i Bare u Buševcu
02.09.2024. / Mirjam Petretić Coha
Alex i Bara ponovno u Buševcu ovaj puta sa svojom novom predstavom "Bankrot" u nedjelju 15. rujna u dva termina od 18:00 i od 20:00 sati.
-Da nam jadni ne bi "bankrotirali" osigurali smo im dvije predstave u Domu kulture Buševec, a vi se potrudite doći i skromnim prilogom od 10 eura podržite sirote glumce – poručili su iz Ogranka seljačke sloge Buševec.
Glumci su Aleksandar Lazić i Nataša Popović koji su oduševili i nasmijali publiku sa svojom predstavom “Gola istina” uz koju od svibnja igraju i novu predstavu “Bankrot” koja na humorističan način prikazuje muško – ženske odnose.
Zbog velikog interesa za karte potrebna je rezervacija na broj 098 829 907 (Nenad Rožić).

Zadnje objavljeno
Nina Vuković u top formi na Europskom prvenstvu: Moja želja je polufinale, ali ne bih se zadržala samo na tome...
Kurilovčani u Rakarju profeštali titulu prvaka MNL VG Sjever: Ivane, ovo je za tebe!
Opatija na plaži u Pokupskom zaustavila Donji Hruševec, Lučelnica na milimetar od naslova prvaka
Zlato za Jane na Svjetskim zborskim igrama u Švedskoj!
Povijesni nebeski spektakl iznad Hrvatske: Jedinstveni astronomski triptih 12. kolovoza bit će dobro vidljiv i u našim krajevima
I ove godine "Ljeto u Mreži" u Kinu Gorica: Pogledajte animirane klasike za cijelu obitelj