"Grozdovi" vinari na stručnom predavanju o zaštiti vinove loze
22.04.2026. / Redakcija
U četvrtak 16. travnja u bistrou ¨Tik Tok¨ za članove velikogoričke Udruge vinogradara i vinara Grozd održano je stručno predavanje na temu ¨Zaštita vinove loze¨.

Iskusni predavač i praktičar Tomislav Vrabec dipl. ing. agronomije, prodajni savjetnik za vinogradarstvo i voćarstvo za središnju i sjeverozapadnu Hrvatsku poznate tvrtke ¨Syngenta¨, u veoma zanimljivom izlaganju predstavio je njezin proizvodni program za zaštitu vinove loze, kao i njegovu praktičnu primjenu.

Kao i uvijek, okupljeni vinogradari i vinari, njih oko tridesetak na mnogobrojna pitanja dobili su vrlo stručne i zadovoljavajuće odgovore.
Napomenimo da su svi nazočni dobili tiskane reklamne materijale već spomenute tvrtke, koja ih je počastila i prigodnim domjenkom.
Zadnje objavljeno
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"
Patrik Lončar, Matej Turković i Lejla Lea Kajfeš zaslužili bronce na jakom G1/E1 BiH Openu u Sarajevu: Svi su pokazali iznimnu borbenost i želju!
TKD Velika Gorica među najboljima u Europi: Fantastična Lejla Lea Kajfeš brončana na kontinentalnom klupskom prvenstvu, Paula Kučiš i Matej Turković sjajni peti!