FOTO Izložba učeničkih radova „Životinje i ljudi” u Galženici
21.04.2025. / Mirjam Petretić Coha
Učenici 2.a i 2. d razreda OŠ Nikole Hribar sa svojim učiteljicama Vesnom Stipić, Jadrankom Jelisavac i Klarom Lučić pripremili su likovnu izložbu dječjih učeničkih radova na temu „Životinje i ljudi”.
Izložbu možete razgledati u izlogu Područne knjižnice Galženica do 27. travnja.

-Veza između ljudi i životinja više je od običnog druženja. Druženje sa životinjama čini nas empatičnijima, brižnijim, strpljivijim, pažljivijim, ali i otpornijim. Radovi su originalni, autentični i zanimljivi.
Ti razlozi motivirali su učenike da raznim likovnim sredstvima putem različitih likovnih zadataka stvore mala umjetnička djela s motivima životinja bliskih djeci – istaknuli su iz OŠ Nikole Hribara.
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Galerija Trumbetaš poziva neafirmirane umjetnike da izlože svoje radove
Otvorenje Festivala drvenih kapela u Velikoj Mlaki: Glazbeno putovanje počinje pod okriljem svete Barbare
Coolins najavljuje novi singl "Ti si moja pjesma": Prvi put u potpunosti potpisuje glazbu, tekst, aranžman i produkciju
Besplatan pregled madeža u Kučama: Iskoristite priliku za prevenciju
Atletičarka Dora Čolig nova je Miss sporta Hrvatske, rukometašica Udarnika Vasilisa Jakubovskaja osvojila titulu Miss fotogeničnosti
„Petrovo v Rakitovcu“ uz besplatnu predstavu za djecu, gulaš od divljači, kviz znanja i tamburaše