Edukativna i zabavna radionica u Buševcu: Naučite prepoznati invazivne biljne vrste i uredite svoj lončić
Zanimljiva i edukativna radionica pod nazivom „Zločeste biljke“ održat će se u subotu, 13. lipnja, s početkom u 10:00 sati u Domu kulture Buševec. Ovaj hvalevrijedan projekt sadnje bilja namijenjen je prvenstveno onim najmlađima, ali organizatori ističu kako su i odrasli itekako dobrodošli.
U sklopu radionice polaznici će imati priliku naučiti sve o takozvanim „zločestim“, odnosno invazivnim biljnim vrstama koje ugrožavaju naš okoliš, kao i o razlozima zbog kojih ih je potrebno redovito uklanjati.Ipak, naglasak je stavljen na praktični i kreativni dio.
Glavna aktivnost radionice bit će sadnja domaćeg bilja u lončanice. Svaki polaznik će svoj posađeni primjerak moći ponijeti kući i nastaviti se brinuti o njemu.
Zbog ograničenog broja mjesta i pripreme materijala, za sudjelovanje je obavezna prijava najkasnije dva dana prije održavanja radionice. Svoje mjesto možete rezervirati pozivom na broj mobitela 091 395 0912 (Ivan Beno).

(Foto naslovna: Pexels)
Lopovi iz trgovine u Dobrilinoj ukrali parfeme vrijedne tisuće eura
Vozio unatoč zabrani korištenja strane vozačke dozvole
Aglomeracija Velika Gorica: U mjesec dana potpisano više od 300 ugovora za kanalizaciju
Carević: Očekujem stvarno dobru reakciju od ekipe, moramo se stabilizirati defenzivno
U dvorištu obiteljske kuće u Črnkovcu izgorjela dva automobila, treći oštećen u požaru
Gorički lovci i branitelji zajedno na Danu pobjede: Čuvaju sjećanje na Jadranka Cumbaja, lovca i junaka Domovinskog rata