
Donacija voća i povrća za Centar nastavlja se i najesen
Kroz donatorski program trgovačkog lanca Kaufland u gorički Centar za odgoj i obrazovanje i u sljedećoj školskoj godini svakog tjedna pristizat će svježa pošiljka voća i povrća.
Kaufland škole voća i povrća“ projekt je koji se provodi već od rujna prošle godine. Prošle je godine 24 javnih osnovnih škola diljem Hrvatske osvojilo besplatne donacije svježeg voća i povrća, svakog tjedna, do kraja školske godine. Budući da je Kaufland odlučio donirati 200 g po djetetu, do kraja školske godine 2017./2018. donirat će djeci preko 90 tona voća i povrća. Među njima voće i povrće dobio je gorički Centar za odgoj i obrazovanje koji dnevno priprema pet obroka za stotinjak djece.
Dobra vijest je da je ovaj trgovački lanac odlučio ponoviti natjecanje s ciljem da za svaku svoju poslovnicu u Hrvatskoj pronađe jednu partnersku školu i tako do kraja iduće školske godine donira ukupno gotovo 150 tona voća i povrća. Škole su se za ovaj projekt u idućoj školskoj godini mogle prijaviti tijekom travnja i svibnja.
-U ovogodišnjem natjecanju u Velikoj Gorici pobijedio je Centar za odgoj i obrazovanje Velika Gorica – čestitamo pobjednicima koji će kroz čitavu školsku godinu svakog tjedna besplatno dobivati svježe voće i povrće! Nadamo se da će i u budućnosti biti ovakvih projekata jer zdravlje je ipak naše najveće blago-poručili su organizatori.

Proštenje sv. Mihovila u Kozjači uz natjecanje u izradi salenjaka

Zagrebačka županija u jesenskom ruhu: Od Bučijade u Ivaniću, Kestenijade u Zelini do našeg Gastra Turopolja, ovo godišnje doba donosi autentični doživljaj naših krajeva

Prvo slavlje Vatrogasca: Luka Kirinić zabio za pobjedu kod Gaja

Pješakinja ozlijeđena u prometnoj nesreći na raskrižju kod Podbrežnice, taže se svjedoci

Bliži se popularna manifestacija Gastro Turopolja, prijavi ekipu za natjecanje u pripremi kotlovine ili nedjeljnog ručka

Ljiljana i Hassan Haidar Diab gosti 318. Matičina četvrtka
