"Anđele" pripremaju prvomajski grah
26.04.2023. / Ivana Ćurić
Oni koji su bili na bilo kojem događanju u organizaciji Društva žena "Anđela Lovreković" znaju da ukusnih domaćih delicija tamo nikad nije nedostajalo. Upravo zato, ako želite porciju pravog domaćeg bažula, 1. svibnja svakako svratite u Mraclin.
Društvo žena “Anđela Lovreković” poziva vas prvomajsku proslavu – Praznik rada i blagdan sv. Josipa Radnika.
-Proslava će se održati u ponedjeljak 1. svibnja 2023. godine od 14 sati na terasi NK Mraclin. “Anđele” pripremaju fini bažul s kobasama, a ni dobre kapljice neće nedostajati. Koji su bili lani znaju da poziv ne treba posebno ponavljati-poručuju iz Mraclina.

Zadnje objavljeno
Svečano otvorene Mediteranske igre u Italiji: Jelena Buchberger i Nina Vuković predstavljaju Hrvatsku i sanjaju medalju!
Derbi Gradića i Jelačića na otvaranju nove niželigaške sezone: Čak devet naših klubova u Premier ligi NSZŽ, u nedjelju Klas stiže u Buševec
Ovako izgleda život iza kulisa Formula Student Alpe Adria
Izgrađen je Selečki most, čeka se uporabna dozvola
Učini dobro djelo, daruj krv: U Velikoj Gorici nova prilika od ponedjeljka!
Memorijal Stjepan Kovačić - Pero u Buševcu: Mlađi i stariji pioniri igraju u spomen na legendu turopoljskog nogometa