[VIDEO] Brazilac Da Cruz junak preokreta Kurilovca u Lučkom

03.04.2021. / Damir Žbulj

Šestu uzastopnu pobjedu, petu ove godine u nastavku sezone pod vodstvom Marka Pancirova, ostvarili su nogometaši Kurilovca na gostovanju kod Lučkog, kod svog bivšeg trenera Perice Vidaka.

Kurilovčani su krajem prvog poluvremena primili pogodak, Žabec je zabio s ruba kaznenog prostora u sudačkoj nadoknadi, međutim, u nastavku su preokretom došli do slavlja.

Junak je bio Brazilac Caio da Cruz, mladi napadač Gorice na posudbi na Udarniku, koji je odmah početkom nastavka iskoristio slabu reakciju domaće pobrane i loše istrčavanje vratara Lučkog za izjednačenje rezultata.

Pobjednički pogodak postigao je u 68. minuti, također kaznivši neodlučnost suparničkih braniča i čuvara mreže Čuljka.

NK KURILOVEC: Jan Paolo Debijađi, Juraj Spudić, Antonio Ćosić, Mijo Šarić, Matej Adžić, Caio da Cruz (Marin Sudar 90'+2), Luka Sedlaček (Niko Tolj 70'), Filip Dianežević (Antonio Bakula 46'), Josip Marinić, Petar Lucijan Čurek, Ivan Rajić.

Kurilovec je novim slavljem sačuvao prednost na vrhu, momčad Marka Pancirova ima 48 bodova, tri više od Jaruna, koji je u ovom kolu s 3:1 bio uspješan kod Bistre.