
Uhvaćen lopov (34) koji je iz bagera na gradilištu ukrao 400 litara goriva
Tijekom produženog vikenda od 1. do 4. svibnja tada još nepoznati lopov u nekoliko je navrata dolazio na gradilište vodocrpilišta u Velikoj Kosnici gdje je iz radnih strojeva krao više stotina litara goriva.
U Policijskoj postaji jutros smo doznali da se lopov okomio na ukupno tri bagera i dva radna stroja valjak u vlasništvu poduzeća Tigra koje izvodi radove, a iz kojih je izvukao 400-tinjak litara dizelskog goriva čija se vrijednost cijeni na 3500 kuna.
Brzom reakcijom policije u svezi tog kaznenog djela provedeno je kriminalističko istraživanje te je utvrđeno da ga je počinio 34-godišnji hrvatski državljanin s područja Sesveta koji je u više navrata dolazio do strojeva iz kojih je vršio krađu. Tome u prilog išla mu je činjenica kako se radilo o tri neradna dana pa je neometano mogao prilaziti gradilištu.
Foto: Ilustracija PP Velika Gorica

Gurlica i Žarkov ostaju još dvije godine: Vjerujem u ovu ekipu, stručni stožer i cijeli projekt kluba

Josip Mitrović se vratio u Hrvatsku, ali je zaobišao Goricu

Čuvajmo „zdenčeke” u Kostanjevcu: Sučija Donja Lomnica postavila table s imenima, a put do njih pokazat će vam karta

Najavljeni radovi HEP-a: Bez struje ovih dana više ulica u gradu i nekim naseljima

Jelačićeva ulica i odvojak te Gupčeva ulica bez vode zbog radova

Carević odabrao kadar za Kranjsku Goru: Još tri tjedna priprema prije početak nove prvoligaške sezone
