
U Petrovoj jutros rođena Tesa iz Mraclina
- U nimalo ugodnim okolnostima Božji darovi ipak stižu: danas u 10.24 h u Petrovoj bolnici u Zagrebu rodila se Tesa Kos. Teška je 3310 g i duga 49 cm, a tata Marko i brat David čekaju malu Tesu i njenu majku Dijanu da ih što prije zagrle u sigurnosti mraclinskoga doma - javili su iz Mraclin.hr.
Kako javlja Jutarnji list jutros su za vrijeme potresa četri trudnice u Petrovoj bile u stanju za porod.
- Dežurni liječnici, babice i medicinske sestre brzo su se snašli i sve četiri trudnice odvele do automobila gdje su pričekale dok se nije napravila improvizirana rađaonica u Odjelu za onkološku ginekologiju koja je odoljela potresu - piše Jutarnji.
Prema tim informacija u jutarnjim satima rodile su se dvije djevojčice, dok su dvije trudnice prebačene u ostale zagrebačke bolnice.
Razgovor s majkama donosi Večernji list koji možete pročitati OVDJE.
Priduržujemo se željama susjeda iz Mraclina da se Tesa i obitelj što prije budu u zajedničkom domu!
Photo: Marko Prpic/PIXSELL

Gorica okrenula Klafurićev Široki, Halilović napustio Turopolje i otišao u - Iran

Jane u Španjolskoj: Ambasadorice Turopolja zapjevat će na festivalu "Golden voices of Barcelona"

Žirek pobijedio na natječaju "Digni prstić za svoj vrtić"!

Križajna dočekuje Brešku ligu: Velika Buna pred svojim navijačima brani lidersku poziciju, veliki okršaj Novog Brda i Šiljakovine

Lazinci vas zovu na feštu: Jeste li za odojak, janjetinu, gulaš i odlične malonogometne okršaje Turopoljsko-posavske lige?

Turopoljci otvorili 24. Međunarodni festival folklora - ples, ritam i emocije pod zvjezdanim nebom
