Riješite se glomaznog otpada: Mobilno reciklažno još danas u Kolarevoj, sutra seli u Mohorovičićevu
U Ulici Slavka Kolara u Kromosovom naselju još tijekom današnjeg dana bit će postavljeno mobilno reciklažno dvorište gdje se možete riješiti svog glomaznog otpada.
Naime, prema rasporedu postave mobilnih reciklažnih dvorišta za tekuću godinu, djelatnici VG Čistoće na spomenutoj lokaciji bit će 4. i 5. studenog, nakon čega mobilno reciklažno dvorište 6. i 7. studenog seli u Mohorovičićevu ulicu nasuprot kućnog broja 26.
Potom će mobilno reciklažno dvorište biti postavljeno na zelenu površinu u Lovrakovoj/ Zdenčajevoj ulici, a priliku da dovezete glomazni otpad na tu lokaciju imat ćete u petak, 8. studenog, i u ponedjeljak, 11. studenog, a što će ujedno biti i posljednja mogućnost da u ovoj godini iskoristite uslugu mobilnog reciklažnog dvorišta.
Galerija slika
Mirjana Lučić brončana na sjeveru Poljske, Hrvatsku i gorički Uspon predstavljao i Marko Vračan
Jake goričke snage: Luka Vrzić s U-19 reprezentacijom lovi nastup na Euru, važan dio U-17 Hrvatske su Lovro Lojen, Juraj Frigan i Mihael Kelava
Najvažnija utakmica kvalifikacija: Olić računa na Antu Kavelja iz Gorice za okršaj s Turskom u Osijeku, Cundeković dobio 'pretpoziv'
Utakmica sezone za goričke odbojkaše: Izravan okršaj sa Splitom u borbi za plasman u Superligu
Carević: Osijek je 'prodisao', ali bit će prostora i za neke naše 'manevre', bit ćemo i mi opasni
Međunarodno priznanje za održivost Zagrebačke županije i novi projekt "Let it BEE" koji spaja Hrvatsku i Sloveniju