
Gradska uprava: 'Svjesni smo problematičnog prijelaza, projekt dodatne rasvjete već je otprije u izradi'
Vezano uz sinoćnju prometnu nesreću koja se dogodila na raskrižju Ulice Slavka Kolara i Ulice Matije Magdalenića, a u kojoj je teže stradao 16- godišnji mladić, danas popodne oglasili su se i iz Grada Velika Gorica te naveli da su otprije svjesni problema oko spomenutog rizičnog pješačkog prijelaza pa sukladno tome već neko vrijeme rade na pripremi adekvatnog rješenja.
Kako su priopćili iz Grada, na pješačkom prijelazu u smjeru poslovnica Hrvatske pošte- Policijska postaja Velika Gorica, u planu je postavljanje dodatne javne rasvjete za što je projekt već otprije u fazi izrade.
Konkretnije, uz dodatnu rasvjetu kojom će se pješački prijelaz konačno znatno bolje osvijetliti, sami prijelaz dodatno će se vizualizirati i postavljanjem LED markera čime će to biti prvi pješački prijelaz tako označen u Velikoj Gorici, kazali su iz Grada.

Nova dva komada prvog strijelca lige za treće uzastopno slavlje Kurilovčana

Krivi korak rukometaša na domaćem parketu

Prvo slavlje Bikova nakon fantastičnog preokreta u nastavku: Ovu pobjedu posvećujem svom preminulom prijatelju Marinu Mindoljeviću

Dva zlata i srebro za članice Višnjine glazbalice na natjecanju u pjevanju i govorenju VOX

Daruj krv, spasi život: Idući tjedan nova akcija dobrovoljnog darivanja krvi

FOTO Pokazna vježba civilne zaštite u Velikoj Gorici: Snage spremne za svaku kriznu situaciju
