
Posebna nagrada za mladog goričkog klarinetista, nastupat će s uglednim kvartetom Rucner!
Velikogorički klarinetist Max Godinić, učenik 3. srednjeg razreda Umjetničke škole Franje Lučića, dobitnik je posebne nagrade na 25. međunarodnom natjecanju glazbene mladeži LIONS GRAND PRIX u Rijeci!
Kako su nam pojasnili iz Umjetničke škole, nagrada se sastoji od nastupa s uglednim hrvatskim gudačkim kvartetom Rucner, s kojima će svirati u sezoni 2019./2020.!
Max je 15. travnja na regionalnom izlučnom natjecanju u Zagrebu izborio nastup u završnici natjecanja koja se održala u subotu, 27. travnja, u Rijeci.
Svojom odličnom izvedbom izborio je nastup na završnom koncertu na kojem je dan kasnije izveo 4. stavak Koncerta Brune Bjelinskog i osvojio značajnu nagradu.
-Čestitamo Maxu i njegovom nastavniku Marku Zavišiću, kao i korepetitoru Krešimiru Starčeviću- poručili su iz Umjetničke škole Franje Lučića.
Foto: Dražen Kopač

Mičevec slavi Dan mjesta i 30 godina KUD-a: "Kultura i industrija cvjetaju, no želimo da se nam se više ljudi doseljava"

Operativne snage svoju spremnost i suradnju provjerit će vježbom "Prometna nesreća Velika Gorica 2025"

Etno udruga organizira tradicionalnu manifestaciju „Jesen u Kurilovcu” uz izložbu „Steklovijne i posudje”

Nova sportska oprema u Gimnaziji Velika Gorica: Rotary klub i bivši gimnazijalci udružili se u poticanju izvrsnosti

Kurilovec veliko gradilište: Provode se projekti vrijedni osam milijuna eura

Vikend akcija policije usmjerena na vozače pod utjecajem alkohola i droga
