
Proizvodite pivo? Predstavite ga na Chill & Grill-u
28.04.2018. / Redakcija
Organizatori 2. Turopoljskog Chill & Grill-a koji će se održati 5. svibnja u Novom Čiču pozivaju sve craft pivare da svoje pivo besplatno prezentiraju na njihovom eventu.
Kako kažu, fina klopa, roštilj i zabava su zagarantirani, ali im nedostaju upravo strastveni ljubitelji piva koji proizvode svoje craft pivo.
Prošle godine Chill & Grill posjetilo je više od 200 ljudi, a ove godine očekuje se još veća posjećenost pa se tako mladim pivarima pruža jedinstvena prilika da svoje pivo predstave velikom broju ljudi.
Sve što trebate učiniti je prijaviti se na e-mail adresu gorickiklubmladih@gmail.com, a organizatori vam poručuju da ukoliko prezentirate svoje pivo da u Etno naselje Novo Čiče dođete oko 14 sati.
Zadnje objavljeno

Mlada Velikogoričanka Lucija Delač bori se za titulu najljepše sportašice Hrvatske: Nogometašica u ŽNK Gorica, završila goričku Ekonomsku školu...

U Zračnoj luci Franjo Tuđman otvorena izložba umjetničkih staklenih radova „Mediterranean Connections“

Filmski doživljaj uz novi K4 projektor u Kinu Gorica

Povijesna bronca Franke Jerkin na Svjetskoj ligi mladih: Pokazala iznimnu tehničku i taktičku zrelost, mirnoću i borbenost

Ogranak seljačke sloge Buševec pobijedio na smotri koreografiranog folklora, predstavljat će županiju na Susretu folklornih ansambala u Čakovcu

Ohridski biser: Čuvarice tradicije i kraljice makedonske kuhinje
