Tradicionalni Advent u Turopolju: Mještani pozivaju na paljenje prve svijeće
28.11.2024. / Mirjam Petretić Coha
Za najradosniji blagdan, rođenje Isusa Krista pripremaju se i u Turopolju. Na inicijativu Društva žena TUR te uz pomoć VMO Turopolje, NK Turopolje, DVD-a Turopolje i Mjesnog odbora tradicionalno je organiziran Advent.
Prvu adventsku svijeću koja simbolizira nadu zapalit će mještani u nedjelju 1. prosinca u 18:00 sati uz molitvu, čaj, kuhano vino i druženje.
Organizatori pozivaju u Park turopoljskih branitelja kako bi zajedno zakoračili u najljepše doba godine.

Zadnje objavljeno
Lipanjski "Petek na Gorice" u još bogatijem izdanju i na drugoj lokaciji: Cvijeće, delicije, rukotvorine i posebna humanitarna priča
Judo klub "Pinky" pokreće ljetni kamp za najmlađe! Prijavite svoje mališane
Od danas u funkciji novo autobusno ugibalište kod Tržnog centra
Učenje engleskog kroz igru: U školi Helen Doron djeca zavole jezike!
Dio Dubranca u ponedjeljak bez vode zbog radova
U Zračnoj luci obilježena 10. obljetnica ponovne uspostave izravnog leta Varšava-Zagreb LOT Polish Airlinesa