
Vozač autobusa u Novom Čiču prebacio u krivu brzinu, udario u vozilo ispred sebe i sletio u kanal
07.07.2024. / Redakcija
Sinoć oko 21:30 sati u Velikogoričkoj ulici u Novom Čiču došlo je do slijetanja autobusa kojim je, neslužbeno doznajemo iz policije, upravljao strani državljanin.
-Prilikom kretanja vozila, vozač je najvjerojatnije ubacio u krivu brzinu, udario je u vozilo koje je bilo ispred njega i od siline udara odletio je u odvodni kanal i prevrnuo se na bok – kazali su nam iz Policijske uprave zagrebačke.
U prometnoj nesreći nije bilo ozlijeđenih osoba potvrdili su nam iz policije kazavši da nemaju informaciju je li u autobusu bilo putnika.
(Foto: čitatelj)
Zadnje objavljeno

Žena (39) bez položenog vozačkog sjela za volan i vozila Goricom, zaustavljena u Kolarevoj i uhićena

Aeroklub Velika Gorica organizira Dan otvorenih vrata i natjecanje u preciznom slijetanju

Šandoru čestitke u Zagrebačkoj županiji, Kolarec: "Ponosni smo na tvoje uspjehe!"

Oporbene stranke oglasile se priopćenjima nakon 3. sjednice Gradskog vijeća

U EU projektu InterWine sudjelovali i velikogorički vinari: „Urbanizacija vinogradarskih područja predstavlja prijetnju održivosti”

Tlo kod Petrinje podrhtava, jutros potres 3,0 po Richteru
