FOTO: Dan pobjede i domovinske zahvalnosti: Sjećanje na branitelje snažno živi
Povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana branitelja, izaslanstvo Grada Velike Gorice, dogradonačelnik Neven Karas i predsjednik Gradskog vijeća Darko Bekić, položilo je vijence pod Spomenik hrvatskim braniteljima Domovinskog rata na platou ispred Gradskog groblja te ispred spomenika Hrvatskih branitelja u Kurilovcu.
Vijence su položili i članovi obitelji poginulih hrvatskih branitelja, braniteljskih udruga, Hrvatske vojske, vatrogasaca, te stranačka izaslanstva.

A u čast Jadranka Cumbaja, pokraj lovačke spomen-čeke u Kušancu okupili su se njegova obitelj, prijatelji, suborci iz 2. gardijske brigade "Gromovi", članovi HVIDR-e i članovi Lovačkog društva "Srna" te su se prisjetili raznih dogodovština kroz koje su prošli s Jadrankom.

Sjećanje na "Groma" Cumbaja snažno živi, a večeras će se njemu u spomen održati i 1. Memorijalni turnir koji će početi u 19 sati.
Svim čitateljima VGdanas čestita Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan branitelja Republike Hrvatske!
Galerija slika
Carević: Naša motivacija uopće nije tema; Bogojević: Idemo se u Koprivnicu boriti za bodove
Privremeno zatvoreno dječje igralište u Ulici Slavka Kolara zbog radova
Uskoro uređenje Društvenog doma u Gradićima: „Bit će to funkcionalniji i ugodniji prostor za sve”
Velika vikend završnica VG Brass festivala na Tuđmancu: Tri atraktivne koncertne večeri pod zvjezdanim nebom!
FOTO/VIDEO Najbolji su naši domaći proizvodi koje ćete pronaći na "Petku na Gorice"
Mame i djeco, dođite na radionicu makrame ukrasa na Dječji odjel knjižnice