
I takvi ljudi žive u našemu gradu - otpilili osam novo posađenih stabala
19.05.2022. / Redakcija
Posljednjih tjedana naveliko se krenulo u sadnju stabala uz velikogoričke prometnice, a što je nastavak urbanog pošumljavanja koje smo mogli vidjeti i u velikogoričkim naseljima. No, očito i to nekome smeta pa je danas stigla vijest kako je osam posađenih stabala ovih dana nepoznata osoba otpilila.
Radi se o mladim stablima stupastog graba na državnoj cesti D430 prema Zračnoj luci. I dok stalno dolaze apeli da se grad što više zazeleni, očigledno postoje i oni kojima to smetaju. Dovoljno im smeta da pod krinkom noći uzimaju pilu kako bi posjekli mlada stabla. Svaki drugi komentar je suvišan.
Zadnje objavljeno

Uspješno održan drugi Gorica Open: Još jedan veliki uspjeh Karate kluba Velika Gorica, no, ovog puta u organizacijskom smislu

HEP do kraja tjedan najavio radove u Vukovini, pojedine ulice bez struje

Udruga invalida rada organizira besplatno predavanje „Dopunsko zdravstveno osiguranje”

Upišite tečaj gitare, dramski studio ili solo pjevanje u Pučkom otvorenom učilištu

Ivan Rak preuzima VG Vodoopskrbu, Jurica Jurjević novi direktor VG Čistoće:„Dokazano kvalitetom do još boljih rezultata na zadovoljstvo naših sugrađana”

HSTK Velika Gorica organizira školu stolnog tenisa
