Turopoljac preokretom u drugom dijelu do pobjede u Kobiliću

17.10.2016. / Nefertum IT
Opasno su nogometaši Turopoljca živjeli u gostima kod Vatrogasca više od sat vremena, no u posljednjih pola sata sve su stvari sjele na svoje mjesto, te je momčad iz Kuča osvojila nova tri boda nakon pobjede od 4:1 do koje su došli u drugih 45. minuta.

Poveo je Vatrogasac zgoditkom Marka Novaka u 12. minuti, a tko zna kako bi se stvari do kraja odvile da je Roman Grabović bolje reagirao u 34. minuti nakon centaršuta Josipa Grileca. Prilika je otišla u nepovrat, a pokazat će se kasnije i bodovi, jer igrači Vlade Horvata u nastavku ipak dolaze do pobjede.

Već nakon tri minute Turopoljac preko Tomislava Jakovljevića dolazi do izjednačenja iz kaznenog udarca nakon prekršaja nad Igorom Hajdukom. Srećom, nepromišljen potez Marija Radilovića iz 60. minute kada je morao prijevremeno krenuti put svlačionice nije goste koštao, jer usprkos igračkom manjku u posljednjih dvadeset minuta rade potpuni rezultatski preokret.

Najprije je u 70. minuti efektnim pogotkom Andreas Šejić pogodio za veliko slavlje na klupi Turopoljca, da bi pobjedu u posljednjih deset minuta drugim zgodicima potvrdili Jakovljević i Hajduk. Pobjedom u Kobiliću Turopoljac je ostao na minimalnom zaostaku za Dinamo Hidrelom koji je u Turopolju s 3:0 porazio istoimenog domaćina.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA, 10. KOLO
NK VATROGASAC – NK TUROPOLJAC 1:4 (1:0)
STRIJELCI:
1:0 Novak (12), 1:1 Jakovljević (48- 11m), 1:2 Šejić (70), 1:3 Jakovljević (83- 11m), 1:4 Hajduk (85)
NK VATROGASAC: Koš, Čumpek, Čavar, Grilec (od  70. Vitez),grabović, Kontić, Novak, Žgela (od 46. Vodelšek), Dilberović (od 41. Krstanović), Kadoić (od 90. Vuković), Ivkić. TRENER: Juro Gavran