Tena Martinec prvakinja Hrvatske, Hani Tašaković izmakla bronca
U dvorani na Zagrebačkom velesajmu održano je atletsko prvenstvo Hrvatske za mlađe juniorke i juniore, uz nove sjajne rezultate za Maraton klub Velika Gorica.
Tena Martinec briljirala je u utrci na 400 metara te je s vremenom 58,12 osvojila titulu prvakinje Hrvatske, ispred Klare Kapac (58,88) iz AK Dinamo-Zrinjevac i Judite Dadić (58,91) iz ASK Split.

Livia Debelić (MK Velika Gorica) je također nastupila na 400 metara.
Hana Tašaković iz Atletskog kluba Velika Gorica je pak sudjelovala u utrci na 1500 metara te je s vremenom 5:01,71 osvojila četvrto mjesto. Brončana medalja otišla je Dorji Salopek iz AK Svetice (4:59,22).
Marin Gorenjak (AK Velika Gorica) nastupio je u muškoj utrci na 1500 metara (4:30,18).
Na seniorskom mitingu, koji je također održan u Zagrebu, sudjelovala su dva člana Atletske škole Maraton kluba Velika Gorica. Viktor Benedetti u disciplini 400 m s rezultatom 55,95 postavlja svoj novi osobni rekord.
Nina Vuković je na ovom natjecanju nastupila kao članica hrvatske seniorske reprezentacije u štafeti 4 x 400 metara, za koju su još trčale Nicole Milić, Ida Šimunčić i Veronika Drljačić.
Ovo je bila uvertira za seniorsko dvoransko prvenstvo Hrvatske.
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"