
Tatar i Žutić odveli Goricu na vrh
Nogometašima Gorice gostovanja u Kranjčevićevoj ulici izgleda da odgovaraju, jer u gostima kod Zagreba Gorica u tri odigrana susreta nije doživjela gorčinu poraza. Štoviše, sva tri susreta je riješila u svoju korist.
Posljednji, jučer u kojem su izabranici trenera Davora Mladine slavili s 2:0. Strijelci za drugu uzastopnu pobjedu bili su Benjamin Tatar i Damir Žutić. Kako su igrači Rudeša remizirali u Lučkom odigravši 1:1, a istim je rezultatom završio i susret između Imotskog i Solina, Gorica je ponovno vodeća momčad prvenstva.
Inače, ovo 26. kolo je bilo kolo gostiju, jer uz pobjedu Gorice nad Zagrebom, do tri boda u gostima došli su i nogometaši Šibenika koji su s 1:0 svladali Hrvatski dragovoljac, dok je Dugopolje istim rezultatom slavilo u Sesvetama. Kolo će danas zaključiti Dinamo II i Novigrad.

FOTO Zrakoplovni dan u Velikoj Gorici: Izloženo svih 12 Rafalea, spremna i spektakularna priredba na goričkom nebu!

Proslava Inkluzije u Velikoj Gorici: Fuji vas poziva na 'Get Together' u Gradsku sportsku dvoranu

Carević uoči okršaja s Hajdukom: U specifičnoj smo situaciji, ali sezonu moramo završiti na pravi način

Idete na AIRVG? Evo važnih informacija o prijevozu i parkingu

Požar u Lukavcu podmetnut, u tijeku kriminalističko istraživanje

Mladi trubač Tibor Rajtarić niže uspjehe: Zasjao na tronu "Dalekih akorda" s maksimalnim brojem bodova
