
Rendulić zadnju provjeru ima u subotu, Matar jedini strijelac u dva uzastopna poraza
Nogometaši Gorice izgubili su drugu pripremnu utakmicu u nizu. Nakon što su u Sloveniji s 2:0 poraženi od novosadske Vojvodine, na zagrebačkoj Kajzerici je s 3:1 bila bolja Lokomotiva.
Nova prvenstvena sezona počinje turopoljskom prvoligašu počinje za devet dana.
Utakmica s Lokosima igra je po iznimnoj vrućini, na vrhuncu toplinskog vala pa nogometašima nije bilo lako prikazati ono što su proteklih tjedana trenirali.
Ekipa Krunoslava Rendulića u minusu je bila već od 12. minute, poslije pogotka Zdunića, ali je sredinom prvog dijela izjednačio Matar Dieye.
Neposredno prije odlaska na predah Lokomotiva opet vodi, Aliyu Bravo zabija u mrežu turopoljskog prvoligaša.
Konačni rezultat postavio je Luka Stojković u samom finišu dvoboja, sjajno se oslobodio svog čuvara, a loptu je poslao u suprotni gornji kut.
Posljednja provjera. prije gostovanja na riječkoj Rujevici 17. srpnja. bit će u subotu na Gradskom stadionu protiv NK Bravo, slovenskog prvoligaša iz Ljubljane.

Općini Orle 30 000 eura iz Fonda za zaštitu okoliša, utrošit će se na videonadzor i prometna rješenja

Gori krovište u Kovačićevoj, na terenu 9 vatrogasaca JVP-a

Velikogoričke mažoretkinje vratile se s Europskog prvenstva s tri nove medalje!

HEP najavio radove: Bez struje Šenoina i Seljine brigade, krajem tjedna i Šestak Brdo

Oko 160 korisnika obrađuje Gradske vrtove na nekoliko lokacija, u novom vrtu u Dobrilinoj slobodno još 10 parcela

Udruga žena Kuče organizira likovnu radionicu za djecu
