Prošao Nogometnu školu PSG-a: U Goricu stigao ofenzivac koji je bez utakmice od kraja kolovoza
Turopoljski prvoligaš ove sezone ima kroničnih problema s realizacijom stvorenih prilika, a najbolje se to moglo vidjeti i u dvoboju s Varaždinom, koji je završio porazom.
Carević priziva pojačanja još od završnice prvog dijela sezone, a sada mu je u ekipu stigao Théo Epailly, 26-godišnji ofenzivac, primarno lijevo krilo, koji se može pohvaliti da je prošao nogometnu školu PSG-a, svojevremeno bio i član B ekipe Monaca, ali izvjesno je kako nije u nastavku seniorske karijere u potpunosti ispunio svoj potencijal.
Nosio je u proteklim sezonama dres francuskih niželigaša, a lani je preselio u Belgiju u redove La Louvierea, koji je trenutno u zoni ispadanja i na 13. mjestu belgijske Pro League.
Upisao je ove sezone tek četiri nastupa, a bez natjecateljskih utakmica je još od kraja kolovoza. Stigao je bez odštete, nakon što je raskinuo ugovor s La Louviere
Veliko je pitanje što takav igrač može donijeti ovoj momčadi Gorice, koliko je uopće trenutno fizički spreman za natjecateljski nogomet i mogu li se od njega uopće uskoro očekivati golovi i asistencije.
Zadnji pogodak zabio je u svibnju prošle godine u dresu francuskog US Boulognea, tada još trećeligaša.
DVD Novo Čiče održao redovnu skupštinu: Završena izgradnja novog doma, uspješna natjecateljska godina
Austrijanac provalio u diplomatsko vozilo kako bi ukrao odjeću
Razočarani Carević: Ne mogu prihvatiti na koji način mi poklanjamo golove
Prošao Nogometnu školu PSG-a: U Goricu stigao ofenzivac koji je bez utakmice od kraja kolovoza
FA Turopolje poziva nove članove u rekreativni folklor
Opasna vožnja u Novom Čiču: Pretjecala, vozila pijana i bez vozačke