Prigodni slavljenički dres Kurilovca povodom 75. rođendana!

21.11.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca poraženi su na gostovanju kod Gaja u Maču rezultatom 2:1, a domaćin je pogotka za sva tri boda zabio u samom finišu utakmice...

Kurilovčani su se u zaostatku našli desetak minuta prije kraja prvog poluvremena, ali su u nastavku uspjeli doći do izjednačenja, nakon što je Ivan Pušić poentirao u 63. minuti. I kad se činilo da će ekipa Senada Harambašića uzeti barem bod, Luka Radić je u 88. minuti svladao Lalića i postavio konačni rezultat.

Gosti nisu bili pretjerano zadovoljni suđenjem, a po završetku prvog dijela crveni karton je zbog prigovora dobio Dinko Livada, član stručnog stožera Kurilovca.

Utakmicu neće po dobrome pamtiti i Petar Lucijan Čurek, koji je 20-ak minuta prije kraja morao teren napustiti zbog ozljede jagodične kosti.

U idućem kolu na Udarnik stiže Trešnjevka, Lukavec dočekuje petrinjsku Mladost, dok će Dinamo u Odranskom Obrežu ugostiti HAŠK.

-->>> Minimalni poraz Lukavca na trešnjevačkoj Grabi, Dinamo uzeo bod lideru

No, Kurilovčani ipak imaju razloga za zadovoljstvo, nakon što je predstavljen 'rođendanski' dres, posebno dizajniran i kreiran u suradnji s tvrtkom 'Number 1'. Nekadašnji Udarnik, danas NK Kurilovec slavi svoj 75. rođendan, a prigodni dresovi su samo 'šlag na torti'. Dolazi u dvije varijante, crvenoj i crnoj, a na prsima je poseban 'print' na kojem je u prvom planu vizualno atraktivan slogan 'I Love Kurilovec'...

Dresove možete kupiti u klupskim prostorijama na ŠRC Udarnik po cijeni od 250 kuna.