Odbojkašice Velike Gorice i dalje jedine bez pobjede
Odbojkašice Velike Gorice i nakon 12 odigranih kola 1. B nacionalne odbojkaške lige za seniorke grupe centar još uvijek su bez pobjede.
U Velikoj Gorici slavile su igračice druge ekipe Olimpika s 3:1 u setovima. Nakon što su u prvoj dionici osvojile samo sedam poena domaće odbojkašice uspjele su u drugom setu zaigrati puno bolje i doći do izjednačenja. Ipak, bilo je to kratkog vijeka jer gošće u nastavku utakmice ipak sigurno dolaze do bodova.
Velikogoričanke i u idućem kolu igraju na domaćem terenu, u nedjelju u Gradsku sportsku dvoranu od 18 sati dolazi OK Karlovac.
OK VELIKA GORICA - OK OLIMPIK II 1:3 (7:25, 25:20, 17:25, 20:25)
OK Velika Gorica: Domić, Karlović, Mat. Fabijanec (L), Kovačević, Petrović, Božurić, Mag. Fabijanec, Jukić, Pavišić, Mlinac, Milanović, Uzelac.

Novoobnovljenu tržnicu obišao gradonačelnik: „Sretni smo jer su naši OPG-ovci zadovoljni”
Velika Gorica slavi Dan Grada: Položeni vijenci kod spomenika "Golubica"
Od Velike Gorice do 'Ally Pally' u Londonu: Boris Krčmar se za nastup na PDC World Darts Championshipu 'zagrijavao' u našem gradu na turniru PK Gladiator
Sveta Lucija već gotovo 500 godina zaštitnica Turopoljki i Turopoljaca
Sopić dočekuje 'svoju' Goricu: Za moj bivši klub i ljude koji su tamo vežu me posebni osjećaji i emocije
Dan grada: Otvaranje nove dvorane rukometnim turnirom za najmlađe rukometašice