Novo razočarenje nogometaša Gradića

11.09.2016. / Nefertum IT
Nogometaši Gradića razočarali su današnjom izvedbom kontra Save iz Strmca Samoborskog koja ih je porazila u njihovom dvorištu s minimalnih 1:0. Pogodak odluke postigao je Filip Kostanjski u 32. minuti susreta. Očekivala se današnja utakmica u taboru domaćina s velikim nestrpljenjem jer protiv novaka u četvrtoligaškom društvu tražila se pobjeda i prva tri ovosezonska boda. Nažalost, po domaće bodovi su otišli put Strmca Samoborskog ostavivši Gradiće na samo jednom osvojenom bodu.

Domaća momčad naročito može žaliti za prilikama iz prvog dijela kada u dva navrata nije najbolje reagirao Filip Župetić, ali i za šansom Ivana Rajića.

Pokušao je domaći trener Željko Pavković u nastavku izmjenama preokrenuti rezultat, no do željenog preokreta nije se stiglo. Tek jedan bod u četiri kola i blijeda izdanja nisu dobar jamac uoči nastavka prvenstva, u koji momčad možda povede neko novo lice s klupe jer je nakon završetka susreta Željko Pavković predsjedniku Ivanu Gali ponudi ostavku.