Nove sjajne medalje za velikogoričko hrvanje: Leonardo Kovačić prvak Hrvatske, Alexandar Hrženjak viceprvak!
04.10.2022. / Damir Žbulj
Fantastične rezultate nastavlja nizati i Hrvački klub Velika Gorica 1991, koji je na Prvenstvu Hrvatske održanom u Sesvetskom Kraljevcu dobio prvaka i viceprvaka Hrvatske u hrvanju slobodnim načinom!
Velikogoričko hrvanje predstavljalo je petero dječaka, a ukupno je nastupilo više od 200 djece iz 23 hrvatska kluba.

Leoardo Kovačić postao je prvak Hrvatske u konkurenciji starijih dječaka rođenih 2009. godine, dok je Alexandar Hrženjak u konkurenciji mlađih dječaka (2012) stigao do srebra i titule viceprvaka.

Hrvački klub Velika Gorica 1991 predstavljali su još i Antonio Dimovski, Kristijan Jerbić te Gabriel Ivatović.

"Čestitke svim našim hrvačima na hrabrom sudjelovanju i velikom uspjehu," javio nam je klupski čelnik Anri Targuš.
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Poraz za kraj prvog dijela sezone: Bivši napadač Gorice donio slavlje Rijeci, Carević se nada pojačanjima u zimskom prijelaznom roku
Dvorište u Novom Čiču prozor je u pravu Božićnu bajku, a sve je to djelo ručica malih "Cofleka"
Požar u Bukovčaku, gorjela drvena kuća
Uzgoj božićnih drvaca u okolici Pokupskog traje već pola stoljeća: Običnu smreku zamijenila je nordijska jela
[VIDEO] Ante ponovno 'trpa': Golčina iz voleja i realiziran kazneni udarac za važno slavlje uoči Božićnih blagdana
Turopoljsko srce kuca i dalje: Licitirajte za potpisani dres Luke Modrića, VG Sport Caffe osvojio tradicionalni humanitarni malonogometni turnir